बैतडीको डिलाशैनी गाँउपालिकाले सहिद परिवारलाइ सम्मान गरेको छ । गाँउपालिकाको यस आर्थिक बर्षको निति तथा कार्क्रममा राखिएको सहिद सम्मान सोरूप प्रति परिवारलाइ मासिक ३,००० तिन हजार दिने कार्यक्रम अर्नगत बिहिवार एक कार्यक्रम गरेर दशैं तिहारको शुभकामना आदान प्रदान संगै सहिद परिवाका सदस्यहरूलाइ नगद सहयोग गरेर सम्मान गरिएको हो ।

गाँउपालिकाको यस आर्थिक बर्षको निति तथा कार्क्रममा राखिएको सहिद सम्मान सोरूप प्रति परिवारलाइ मासिक ३,००० तिन हजार दिने कार्यक्रम अन्तर्गत सहिद परिवारलाई सम्मान गरिएको डिलाशैनी गाँउपालिका अध्यक्ष सन्तोष प्रकाश जोशीले बताए ।

त्यस्तै गाँउपालिकाको यस आर्थिक बर्षको निति तथा कार्क्रम अन्तर्गतमा समावेस गरिएको सहिद सम्मान कार्यक्रम प्रति परिवार  तिन हजारका दरले केहि महिनाको रकम शुक्रबार डिलाशैनी गाउँपालिकाका जनयुद्दमा भएका  १६ सहिदका परिवारलाइ सम्मान गरिएको अध्यक्ष सन्तोष प्रकाश जोशी जानकारी दिनुभयो ।

अध्यक्ष जोशीले भने यो सहिद सम्मान कार्यक्रम डिलाशैनी गाउँपालिकाको आफ्नो यस बर्षको कार्यक्रम रहेको बताए ।

 

 

प्रतिक्रिया दिनुस